צרו קשר
ּ

בדיקה תרמוגרפית

בדיקה תרמוגרפית תתבצע בלוח החשמל של הבית. חשיבותה של בדיקה זו היא רבה, שכן באמצעותה ניתן לשמור על בטיחות הדיירים – ואף לחסוך בזמן רב. כך או כך, כדי לבצע בדיקה זו על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל הגורמים המוסמכים בלבד: משה יחזקאל – טכנאות חשמל ואלקטרוניקה. משה יחזקאל מבצע בדיקות חשמל בהתאם לדרישות הרשות לכבאות והצלה. כמו כן, מומחה זה מספק שירות איכותי, יחס אדיב ומחירים אטרקטיביים.

 

בדיקה תרמוגרפית: מידע חשוב

לאורך שגרת היום-יום שלנו, אנו לוקחים דברים רבים בתור מובן מאליו: השימוש במקרר ובתנור בתוך המטבח, היכולת להדליק את האור כאשר אנו חוזרים הביתה לצד פעולות רבות אחרות. כדי שנוכל להמשיך וליהנות משגרה מבורכת זו, יש לבצע בדיקות תקופתיות; איתור ליקויים היכולים להתגלות, לדוגמא, לאורך בדיקה תרמוגרפית.

כאשר אנו מדברים על הבדיקה התרמוגרפית, הכוונה היא לצילום של לוחות החשמל. בזכות צילום מדויק זה, ניתן יהיה לאתר סוגים של ליקויים כדוגמת: מגעים רופפים, חיבור לקוי, העמסת יתר, תחזוקה לא מקצועית, הרכבה שגויה של לוחות החשמל, ריבוי חוטים בצנרת היכולים להוביל לחום רב ועוד.

כך, בזכות הבדיקה התרמוגרפית, ניתן לאתר ליקויים אלו ואחרים, לאבחן את המצב הנוכחי ולהתאים עבורו את הפתרון הדרוש. כמו כן, ומשום שמטרתה של בדיקה זו הינה לאתר ליקויים וכשלים בלוחות החשמל, מומלץ לבצע אותה באופן קבוע – לכל הפחות פעם בשנה.

בדיקה תרמוגרפית

 

בדיקה תרמוגרפית – לבצע את הבדיקות הדרושות במומחיות

הבדיקה התרמוגרפית מחזיקה ביתרונות רבים: החל ממניעת ליקויים בלוחות החשמל, מניעת שריפות ועוד – יש לפנות אל הגורמים המוסמכים לכך ולבקש שיבצעו את הבדיקה היסודית. מעוניינים גם אתם בבדיקה זו בביתכם? כדי לשמור על ביטחון הדיירים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משה יחזקאל – טכנאות חשמל ואלקטרוניקה. מומחה זה מחזיק בהכשרה מקיפה בתחום בדיקות החשמל. בנוסף, משה יחזקאל מחזיק ברישיון חשמלאי ראשי – בתחומי התכנון, הביצוע, הבדיקות והמתח הגבוה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ