צרו קשר
ּ

בדיקת הארקה

חשיבותה של בדיקת הארקה היא רבה. בזכותה, ניתן יהיה למנוע התחשמלות. לכן, יש לחפש אחר בודק מוסמך ומנוסה; מומחה בזכותו הבדיקה תתבצע כהלכה – ותתקבל התוצאה הרצויה. שיפצתם לאחרונה את ביתכם ומעוניינים לוודא כי המוליך שהותקן עוקף את צנרת המים? גרים בדירה ישנה וברצונכם לוודא כי אין תקלות? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משה יחזקאל – טכנאות חשמל ואלקטרוניקה. משה יחזקאל מבצע מגוון רב של בדיקות למתקנים שונים. בנוסף, בעל מקצוע זה עבר הכשרות, השתלמויות וימי עיון רבים לאורך השנים; ניסיון והסמכה המקנים לו מומחיות וסטנדרט עבודה חסר פשרות.

 

בדיקת הארקה – בזכות אנשי מקצוע מנוסים

איכות חיים גבוהה נמדדת בהתאם לפרמטרים שונים, אחד מהם הינו בית מרווח ובעיקר – בטיחותי. כדי למנוע היתכנות של התחשמלות בביתכם, יש לפנות אל הגורמים הרלוונטיים – לצורך ביצוע בדיקת הארקה. נדגיש, כעת, כי החוק בארץ מחייב כי תהיה הארקה בכל בית ודירה. אמנם לא רואים  אותם בפועל, ביום-יום, אך כאשר מתעוררת בהם בעיה – הם מורגשים.

נדגיש כעת כי מערכות החשמל הקיימות כיום בבתים כוללות 3 כבלים העוברים לאורך כל נקודות החשמל בנכס. ככל שהכבלים של ההארקה הינם עבים יותר – כך ניתן לאפיין את סוג נקודות החשמל. בין אם מדובר בנקודות התאורה, נקודות החשמל של המזגן או שמא מדובר בנקודות חשמל אחרות – כך ניתן לבדוק את ההארקה ולאתר את הבעיה.

נדגיש כי לאור מורכבות הבדיקה, כמו גם התאמת הטיפול במקרה של ליקויים, יש לפנות אל בעלי המקצוע המחזיקים בהכשרה הרלוונטית.

בדיקת הארקה

 

בדיקת הארקה -לבצע את הבדיקה הדרושה כראוי

באילו מקרים יש לבצע את בדיקת הארקה? לפני קניית דירה או בית, לאחר שיפוץ הנכס, בזמן בדיקות תקופתיות של המבנה וכאשר מופיעים סימנים המצביעים על בעיה. כך או כך, כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מסביבת מגורים בטוחה, ניתן לפנות אל משה יחזקאל – טכנאות חשמל ואלקטרוניקה. משה יחזקאל מחזיק בניסיון רב כחשמלאי ראשי בהפקות שונות, השתתף בהשתלמויות וימי עיון ומבצע בדיקות שונות: רציפות הארקה, הרמוניות יחידות וממוצע הרמוניות, עומסים בחשמל ועוד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ